Nejoblíbenější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vločka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění označená vločka k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka vločka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vločka - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Vločka - A5            Omalovánka - Vločka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vločka patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, online, Vánoce, Vločka, ke stažení, obrázek, k vybarvení, pro děti, k tisku, zdarma, k vytištění, k vytisknutí

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Vločka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s vločkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, tempery, pastelky, zvýrazňovače a voskovky. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici pestrá škála. Omalovánku vločka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s vločkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří čas, oči dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba křídy, tempery a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, rostliny, zaměstnání lidí a pochopitelně i vločku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, zaměstnání a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Hello Kitty, Barbie nebo též Bugs Bunny. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: miminko, koně, astronaut, houby případně kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou vločka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů