Nejoblíbenější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vánoční dárky k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk označená vánoční dárky k omalování pro holku i kluka. Omalovánka vánoční dárky je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční dárky - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vánoční dárky - A5            Omalovánka - Vánoční dárky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční dárky patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Vánoční dárky, Vánoce, k vytištění, zdarma, obrázky, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, pro děti, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Vánoční dárky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s vánočními dárky je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, voskovky, zvýrazňovače, temperové barvy nebo též umělecké tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici ohromné množství. Obrázek vánoční dárky lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s vánočními dárky má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii případně čas. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixky, voskovky či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, dopravní prostředky, rostliny a pochopitelně i vánoční dárky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Madagaskar, Mickey mouse případně Lego. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: liška, pes, lokomotiva, hasiči nebo netopýr. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka vánočních dárů bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů