Top pět


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka santa Klaus k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Santa Klaus ke kreslení pro malé děti. Ježíšek to u nás nemá lehké. Před více než 60 lety ho ohrožoval Děda Mráz, Ježíšek ho ustál v pohodě, posledních 20 let ale ve velkém útočí Santa Klaus a Ježíška začíná vytlačovat. Omalovánka Santa Klaus je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Santa Klaus - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Santa Klaus - A5            Omalovánka - Santa Klaus - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Santa Klaus patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, obrázky, Santa Klaus, ke stažení, pro děti, obrázek, Vánoce, online, k tisku, k vytisknutí, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Santa Klaus k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění se Santou Klausem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, voskovky, fixy, pastelky a fixky. Malovacích potřeb je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku Santa Klaus lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění se Santou Klausem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, počítač nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, voskovky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, květiny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Santu Klause :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, dopravní prostředky nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Spiderman, Gormiti, Lego nebo též Bořek stavitel. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stažení jsou: houby, pes, princezna a princ, traktor a nebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Santa Klaus.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů