Nejvyhledávanější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka mašle k vytisknutí

Omalovánka s názvem mašle k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka mašle je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mašle - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Mašle - A5            Omalovánka - Mašle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mašle patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, obrázky, pro děti, online, k vytištění, k vybarvení, Mašle, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Mašle k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s mašlí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, umělecké tužky, voskové tužky, grafitové tužky a propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku mašle lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s mašlí má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, umělecké tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivá zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i mašli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, zaměstnání lidí případně druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Batman, Medvídek Pú, Gormiti nebo též Ratatouille. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: draci, drak, plachetnice, vláček anebo netopýr. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou mašle.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů