Top omalovánky


Obrázek štěněte

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka adventní svícen k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná adventní svícen ke kreslení pro naše milé prcky. Vánoční neboli adventní Svícen patří na každý vánoční stůl a nesmí chybět ani v tomto výběru vánočních omalovánek k vytisknutí. Omalovánka adventní svícen je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Adventní svícen - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Adventní svícen - A5            Omalovánka - Adventní svícen - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Adventní svícen patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoce, pro děti, k tisku, ke stažení, obrázky, k vybarvení, zdarma, obrázek, k vytisknutí, Adventní svícen, online, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Adventní svícen k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s adventním svícnem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, voskovky, vodové barvy, pastelky a nebo temperové barvy. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek adventní svícen lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s adventním svícnem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří dětské oči, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, voskovky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka a pochopitelně i adventní svícen :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zvířátka či zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Lion King, Mašinka Tomáš, panenka Winx a Medvídek Pú. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, hasiči, psi, lokomotiva nebo také slon. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s adventním svícnem líbit.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů