Nejvyhledávanější


Omalovánka budovy k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sáňky k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem sáňky k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka sáňky je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sáňky - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sáňky - A5            Omalovánka - Sáňky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sáňky patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Sáňky, obrázky, pro děti, Sport, k vytištění, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, k tisku, online, k vybarvení, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Sáňky k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s sáňkami je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, uhlíky, akrylové barvy, pastelové tužky nebo též uhly. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku sáňky lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s sáňkami má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, uhlíky nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmenka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i sáňky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, druhy jídel a druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Lion King, Spiderman, Doba ledová nebo Lego příběh. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, piráti, lokomotiva, pes a sněhulák. Ať si vaše dítko užije malování sáněk.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů