Top obrázky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hod kladivem zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod jménem hod kladivem k obarvení pro malé i větší děti. Omalovánka muže - sportovce kladiváře. Sportovní omalovánka pro malé sportovce. Omalovánka hod kladivem je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hod kladivem - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hod kladivem - A5            Omalovánka - Hod kladivem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hod kladivem patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, k vybarvení, zdarma, k tisku, obrázek, Hod kladivem, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, online, Sport

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hod kladivem k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hodem kladivemem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pera, uhlíky, tužky, pastelky nebo též temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek hod kladivem lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s hodem kladivemem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například pera, uhlíky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy automobilů, kytky a pochopitelně i hod kladivem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různé kytky případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Doba ledová, Kocour Garfield a Rumcajs. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, mašinka, hasiči, kočka anebo traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku hod kladivem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů