Doporučujeme


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka golf k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená golf k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka golf je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Golf - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Golf - A5            Omalovánka - Golf - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Golf patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, pro děti, obrázky, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, online, Golf, Sport, ke stažení, obrázek

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek k vybarvení Golf k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s golfem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixy, temperové barvy, pera a zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro kluky a holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku golf lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s golfem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, fixy či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, zaměstnání lidí, jídla a pochopitelně i golf :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, květiny anebo lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Aladin, panenka Winx nebo také Barbie. Je ale těžké je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: hasiči, dinosauři, mašinka, drak a sněhulák. Užijte si omalovánku golfa, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů