Nejvyhledávanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka fotbalista k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem fotbalista k vybarvení pro malé děti. Omalovánka fotbalista je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Fotbalista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Fotbalista - A5            Omalovánka - Fotbalista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotbalista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Sport, k vytisknutí, online, obrázky, k vytištění, obrázek, zdarma, Fotbalista, k vybarvení, pro děti, ke stažení, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Fotbalista k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s fotbalistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, voskové tužky, temperové barvy, olejové pastely a pera. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku fotbalista lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s fotbalistou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, voskové tužky nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí a pochopitelně i fotbalistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy anebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, My little pony, Doba ledová nebo též Rumcajs. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, drak, miminko či liška. Užijte si omalovánku fotbalisty, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů