Top obrázky


Obrázek raketoplánu

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek štěněte

Omalovánka box zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem box k obarvení pro dívky i chlapce. Dva boxeři v ringu na obrázku k vybarvení. Box je nebezpečný sport. Omalovánka box je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Box - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Box - A5            Omalovánka - Box - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Box patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, online, pro děti, k vybarvení, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, Box, k tisku, Sport, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Box k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s boxem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, křídy, uhlíky, pastelky a tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti vskutku mnoho. Omalovánku box lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s boxem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peněženku, oči dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, křídy či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmenka, různé sporty a pochopitelně i box :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, kytky nebo sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Kačer Donald, My little pony nebo také Bořek stavitel. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, hasiči, drak, raketa a piráti. Nechť vám omalovánka s boxem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů