Nej pět


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka basseball zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší označená basseball k obarvování pro kluky i holky. Omalovánka basseball je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Basseball - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Basseball - A5            Omalovánka - Basseball - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Basseball patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, online, pro děti, zdarma, Sport, Basseball, obrázky, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Basseball k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s basseballem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, zvýrazňovače, fixy, fixky a nebo tempery. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku basseball lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s basseballem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektřinu nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, zvýrazňovače nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i basseball :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, zaměstnání lidí a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Hledá se Nemo, panenka Winx nebo též Aladin. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, princezna, kočka, dinosauři případně pes. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou basseball.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů