Nej pět


Omalovánka s nemocným pejskem

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka sup k vytisknutí

Omalovánka označená sup k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka sup je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sup - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sup - A5            Omalovánka - Sup - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sup patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, k vytisknutí, Sup, obrázek, zdarma, online, k vytištění, ke stažení, obrázky, pro děti, k tisku, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Sup k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s supem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, temperové barvy, uhly, pastelové tužky a uhlíky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku sup lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s supem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, elektrickou energii nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, temperové barvy anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, dopravní prostředky, písmenka a pochopitelně i sup :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů a různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Shrek, Hello Kitty, Popelka nebo také Krteček. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: hasiči, netopýr, miminko, drak či princezna. Věříme, že se vám obrázek supu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů