Nejoblíbenější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka stehlík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem stehlík k vybarvování pro naše milé prcky. Omalovánka stehlík je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Stehlík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Stehlík - A5            Omalovánka - Stehlík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Stehlík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, k vybarvení, Ptáci, obrázky, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, zdarma, obrázek, online, Stehlík

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Stehlík k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk se stehlíkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako křídy, olejové pastely, fixy, fixky a akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici vskutku hodně. Obrázek stehlík lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku se stehlíkem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, olejové pastely anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, čísla a pochopitelně i stehlíka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, květiny či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Gormiti, Simpsonovi, Lion King a nebo Aladin. Je však problematické je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, sněhulák, liška, astronaut nebo také čert. Nechť omalovánka se stehlíkem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů