Nej obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sova k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem sova k obarvení pro kluky a holky. Sova, noční pták. Pro svůj kukuč je považována za velmi inteligentní. Určitě ale nalezneme inteligentnější ptáky - vrány, krkavce nebo papoušky. Omalovánka sova je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sova - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sova - A5            Omalovánka - Sova - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sova patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, Ptáci, online, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, k tisku, obrázek, Sova, zdarma, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Sova k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se sovou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, tempery, pastelové tužky, voskové tužky či akrylové barvy. Potřeb na malování je pro holky i kluky opravdu mnoho. Omalovánku sova lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk se sovou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, čas a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pera, tempery anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, druhy automobilů, různá zvířata a pochopitelně i sovu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, pohádkové postavy případně kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Hello Kitty, Popelka, Tom a Jerry a nebo Kačer Donald. Je ale hodně nákladné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme k uložení jsou: princezna, astronaut, Santa Klaus, dinosauři nebo auto. Ať omalovánka sova přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů