Nejvyhledávanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka slípka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem slípka k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka slepice, slepičky, slípky. Slepice je pták sice hloupý pták, za to velmi užitečný - snadno se chová a snáší vajíčka. Omalovánka slípka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slípka - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slípka - A5            Omalovánka - Slípka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slípka patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, pro děti, Ptáci, zdarma, online, k vytištění, Slípka, ke stažení, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Slípka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s slípkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, fixy, pastelky, voskové tužky případně akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici ohromující množství. Omalovánku slípka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s slípkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, elektrickou energii a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, fixy nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí, jídla a pochopitelně i slípku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, druhy jídel či lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Angry birds, Lego příběh, Bořek stavitel a nebo Kačer Donald. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, drak, mašinka, piráti a princezna. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka slípky bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů