Nej obrázky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka racek k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná racek k vybarvení pro malé ratolesti. Racek je pták, které potkáte většinou u vody - u moře nebo u řek. Omalovánka racek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Racek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Racek - A5            Omalovánka - Racek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Racek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, obrázek, zdarma, Racek, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, online, k vytištění, ke stažení, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Racek k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s rackem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, tužky, fixky, akrylové barvy a fixy. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku racek lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s rackem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, tužky anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, pohádkové postavy, písmenka a pochopitelně i racek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, čísla případně jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Lego příběh, Tom a Jerry, Asterix a Obelix a Hledá se Nemo. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, vláček, slon, auta nebo také princezna a princ. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem racek.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů