Výběr obrázků


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka ptáček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem ptáček ke kreslení pro malá děcka. Roztomilý pták, nejspíš holubička. Omalovánka ptáček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ptáček - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Ptáček - A5            Omalovánka - Ptáček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ptáček patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Ptáci, k vytisknutí, pro děti, obrázky, online, k tisku, k vybarvení, Ptáček, obrázek, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ptáček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s ptáčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, voskovky, uhlíky, propisovací tužky a nebo tužky. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce i dívky k dispozici široká škála. Omalovánku ptáček lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s ptáčkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří čas, zrak dětí případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pera, voskovky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, lidské profese, zvířátka a pochopitelně i ptáček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, postavy z pohádek nebo druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Rumcajs, Kačer Donald, Shrek případně Hello Kitty. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, hasiči, draci, drak a princezna. Ať si vaše dítko užije malování ptáčku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů