Nejlepší


Obrázek psa k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka papoušek k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem papoušek k vybarvování pro malé caparty. Papoušek je nádherný pták, který často dokáže napodobovat zvuky dokonce i řeč lidí. Omalovánka papoušek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Papoušek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Papoušek - A5            Omalovánka - Papoušek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Papoušek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, online, k vytisknutí, obrázky, Papoušek, k tisku, pro děti, zdarma, k vybarvení, Ptáci, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Papoušek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s papouškem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, temperové barvy, fixky anebo tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše ratolesti vskutku mnoho. Obrázek papoušek lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s papouškem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii či peníze. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, grafitové tužky nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, různé sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i papouška :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, písmena a nebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Batman, Tom a Jerry, My little pony či Lego příběh. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: miminko, plachetnice, Santa Klaus, drak případně lokomotiva. Nechť vám omalovánka s papouškem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů