Výběr obrázků


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka letící pták k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku uložená pod názvem letící pták k omalování pro chlapce i dívky. Další omalovánka ptáka, která zobrazuje letícího opeřence. Omalovánka letící pták je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Letící pták - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Letící pták - A5            Omalovánka - Letící pták - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Letící pták patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, Ptáci, ke stažení, Letící pták, online, k vytištění, k tisku, pro děti, zdarma, obrázky, k vybarvení, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Letící pták k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s letícím ptákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, voskové tužky, voskovky, umělecké tužky nebo též grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka fakt mnoho Obrázek letící pták lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s letícím ptákem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. tempery, voskové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, lidské profese, rostliny a pochopitelně i letící pták :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, různá zvířátka a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Batman, Shrek, Doba ledová případně Popelka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: čert, drak, auta, hasiči nebo také liška. Ať si vaše dítě užije omalovánku letícího ptáku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů