Doporučujeme


Obrázek jukeboxu

Omalovánka tenistky

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka kuřátko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kuřátko k obarvení pro malé caparty. Omalovánka kuřátko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kuřátko - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kuřátko - A5            Omalovánka - Kuřátko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kuřátko patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, k tisku, k vytištění, Kuřátko, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, Ptáci, obrázek, pro děti, online, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kuřátko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kuřátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, olejové pastely, fixy, pastelové tužky a nebo zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kuřátko lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kuřátkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, zrak dětí či počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, olejové pastely nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, sporty a pochopitelně i kuřátko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různé kytky a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Simpsonovi, Lion King či Krtek. Ty tady však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme k uložení jsou: psi, pes, houby, liška nebo koně. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kuřátka.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů