Top obrázky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka krocan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí označená krocan k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka krocan je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krocan - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krocan - A5            Omalovánka - Krocan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krocan patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, k tisku, Krocan, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, online, k vybarvení, Ptáci, obrázky, pro děti, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Krocan k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s krocanem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pera, voskovky, olejové pastely, tužky nebo pastelky. Malovacích potřeb je pro holky i kluky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku krocan lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s krocanem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například pera, voskovky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i krocan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, různé kytky nebo též zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Šmoulové, Hledá se Nemo, Rumcajs a Kačer Donald. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: houby, astronaut, slon, piráti a čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s krocanem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů