Top obrázky


Obrázek raketoplánu

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka kachna k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění s názvem kachna k omalování pro holku i kluka. Omalovánka kachny k vytisknutí. Omalovánka kachna je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kachna - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kachna - A5            Omalovánka - Kachna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kachna patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, Kachna, pro děti, zdarma, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, obrázek, online, k vybarvení, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kachna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kachnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako grafitové tužky, tužky, voskovky, tempery nebo též uhly. Pomůcek na malování je pro kluky a holky k dispozici dlouhá řada. Obrázek kachna lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kachnou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, dětské oči a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, pohádkové postavy, písmenka a pochopitelně i kachnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, písmena a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Angry birds, Rumcajs, Lví král a nebo Bugs Bunny. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, Santa Klaus, čert, traktor anebo raketa. Nechť vám omalovánka s kachnou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů