Top omalovánky


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek jukeboxu

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka husy k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Husy ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka Husy je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Husy - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Husy - A5            Omalovánka - Husy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Husy patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, pro děti, Ptáci, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, Husy, zdarma, obrázek, ke stažení, k vytištění

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Husy k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Husy je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, umělecké tužky, pastelové tužky, křídy nebo také uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici dlouhá řada. Obrázek Husy lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Husy má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektřinu anebo čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tempery, umělecké tužky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířata, rostliny a pochopitelně i Husy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, zvířata a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lví král, Krtek, Monster high anebo Kocour Garfield. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, houby, princezna a princ, miminko či auto. Nechť omalovánka s Husy přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů