Nej obrázky


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka husa k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem husa k vybarvení pro naše ratolesti. Omalovánka husa je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Husa - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Husa - A5            Omalovánka - Husa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Husa patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, k tisku, obrázky, Ptáci, k vytisknutí, k vytištění, Husa, pro děti, obrázek, k vybarvení, online, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Husa k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s husou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - tužky, voskovky, temperové barvy, fixy a uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro ratolesti fakt mnoho Omalovánku husa lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s husou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří dětské oči, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. tužky, voskovky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, lidské profese, jednotlivá zvířata a pochopitelně i husu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, zaměstnání a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Šmoulové, Lego příběh, My little pony a Hello Kitty. Je však velmi těžké je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: pes, Santa Klaus, raketa, plachetnice či lokomotiva. Ať omalovánka husa přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů