Nej pět


Obrázek jukeboxu

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka holubice k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem holubice k obarvení pro chlapce i dívky. Obrázek holubice. Holubička je symbolem míru. Omalovánka holubice je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Holubice - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Holubice - A5            Omalovánka - Holubice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Holubice patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, online, Holubice, k tisku, pro děti, ke stažení, obrázky, zdarma, k vybarvení, Ptáci, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Holubice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s holubicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pastelky, fixky, propisovací tužky nebo také křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky fakt mnoho Omalovánku holubice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s holubicí má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peníze a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, pastelky nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy automobilů, různá zvířátka a pochopitelně i holubici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířátka případně kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Monster high, Tom a Jerry, Gormiti a nebo Rumcajs. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme k uložení jsou: auto, miminko, Santa Klaus, plachetnice nebo též čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem holubice.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů