Nejstahovanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka datel k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná datel ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka datel je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Datel - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Datel - A5            Omalovánka - Datel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Datel patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, Datel, online, k vytištění, zdarma, pro děti, Ptáci, obrázek, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Datel k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s datlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, tempery, temperové barvy, voskové tužky a nebo grafitové tužky. Možností je pro malé děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku datel lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s datlem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, tempery nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i datla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, zaměstnání anebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy panenka Winx, Ledové království, Medvídek Pú a Rumcajs. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: loď, miminko, Santa Klaus, lokomotiva a traktor. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka datla bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů