Nejstahovanější


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Čáp zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Čáp k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka Čápa, který nosí děti. Vytiskněte a vybarvěte si tuto pěknou omalovánku s čápem. Je ke stažení a zdarma. Omalovánka Čáp je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Čáp - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Čáp - A5            Omalovánka - Čáp - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čáp patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, k tisku, ke stažení, obrázky, Ptáci, zdarma, online, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, Čáp

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Čáp k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s Čápem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, tužky, voskové tužky, pera a propisovací tužky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Čáp lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Čápem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektrickou energii nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. zvýrazňovače, tužky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, různá zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i Čáp :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje anebo kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Barbie, Batman, Sněhurka nebo též Angry birds. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: vláček, plachetnice, kočka, auta a nebo auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Čáp.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů