Top omalovánky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka princezna a princ k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem princezna a princ k vybarvení pro naše ratolesti. Princezna a princ nesmí chybět v žádné klasické pohádce. Omalovánka princezna a princ je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Princezna a princ - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Princezna a princ - A5            Omalovánka - Princezna a princ - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Princezna a princ patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Princezna a princ, pro děti, zdarma, obrázky, Pohádky, obrázek, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Princezna a princ k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s princeznou a princem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pastelky, grafitové tužky, křídy a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky a holky k dispozici široká škála. Omalovánku princezna a princ lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s princeznou a princem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, oči dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, pastelky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířata, různé sporty a pochopitelně i princeznu a prince :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, jednotlivé druhy rostlin případně různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Lion King, Angry birds, Popelka nebo také Barbie. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: houby, raketa, vláček, mašinka a miminko. Nechť omalovánka s princeznou a princem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů