Top pět


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka jednorožec k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem jednorožec k obarvení pro malé caparty. Jednorožec je mýtické - pohádkové stvoření. Kůň s rohem a křídly. Omalovánka jednorožec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jednorožec - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Jednorožec - A5            Omalovánka - Jednorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednorožec patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, online, obrázky, k tisku, Jednorožec, pro děti, ke stažení, obrázek, Pohádky, k vytisknutí, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Jednorožec k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s jednorožcem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tempery, umělecké tužky, akrylové barvy, propisovací tužky a voskovky. Malovacích potřeb je pro ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek jednorožec lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s jednorožcem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří počítač, dětské oči nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. tempery, umělecké tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, zaměstnání, lidské profese a pochopitelně i jednorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jídla nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Sněhurka, Šmoulové, panenka Winx nebo také Doba ledová. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: auto, auta, draci, princezna a čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s jednorožcem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů