Nej pět


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka duch k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod jménem duch ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka duch je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Duch - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Duch - A5            Omalovánka - Duch - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Duch patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, Duch, Pohádky, pro děti, online, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, obrázek, ke stažení, k tisku, zdarma

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Duch k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s duchem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, akrylové barvy, zvýrazňovače, umělecké tužky či tempery. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku duch lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s duchem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, akrylové barvy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i ducha :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, zvířata nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Lego, Krteček, Mickey mouse případně Hello Kitty. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, sněhulák, dinosauři, lokomotiva s vagónky nebo též plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ducha.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů