Nejhledanější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Čert k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem čert k obarvení pro malé ratolesti. Čert, ďábel. Sídlí v pekle, smrdí sírou, má rohy, ocas a místo chodidel kopyta. Unáší zlobivé děti. Omalovánka čert je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Čert - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Čert - A5            Omalovánka - Čert - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Čert patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, Čert, Pohádky, k tisku, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, online, obrázky, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Čert k vytištění pro děti

Omalovánka s čertem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pera, akrylové barvy, voskovky nebo též uhly. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky k dispozici široká škála. Omalovánku čert lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s čertem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, elektrickou energii nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. umělecké tužky, pera nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, rostliny, hudební nástroje a pochopitelně i čerta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, druhy automobilů a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Bořek stavitel, Ratatouille, Mašinka Tomáš nebo také Mickey mouse. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, loď, hasiči, miminko a lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou čerta.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů