Nejlepší


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka andílek k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem andílek k omalování pro děti. Obrázek anděla určený pro děti k vytištění a vybarvení. Víte, kdo je to anděl? Další omalovánka anděla k vytištění. Omalovánka andílek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Andílek - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Andílek - A5            Omalovánka - Andílek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Andílek patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, Pohádky, obrázky, pro děti, k vytištění, obrázek, zdarma, Andílek, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Andílek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s andílekem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, křídy, olejové pastely, pastelky a nebo uhly. Výtvarných potřeb je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku andílek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s andílekem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, zrak dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, křídy nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, různá zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i andílek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, hudební nástroje anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Ratatouille, Popelka, Gormiti případně Lion King. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, dinosauři, princezna a princ, slon a raketa. Ať omalovánka andílek přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů