Nejlepší


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka anděl k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná anděl k obarvení pro ratolesti. Anděl, symbol dobra. Omalovánka anděl je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Anděl - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Anděl - A5            Omalovánka - Anděl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Anděl patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, online, pro děti, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, Pohádky, k vytištění, k tisku, Anděl

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Anděl k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s andělem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, voskovky, pastelky, propisovací tužky nebo také vodové barvy. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku anděl lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s andělem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixky, voskovky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, dopravní prostředky, druhy ptáků a pochopitelně i anděla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje či čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Madagaskar, Bugs Bunny, Hledá se Nemo a Angry birds. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které zde máme k uložení jsou: liška, traktor, miminko, princezna a slon. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou anděl.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů