Nejstahovanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka třešně k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná třešně k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka třešně je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Třešně - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Třešně - A5            Omalovánka - Třešně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Třešně patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, Třešně, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, obrázek, online, k tisku, ke stažení, Ovoce, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Třešně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s třešněmi je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, voskovky, temperové barvy, tužky a uhly. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku třešně lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s třešněmi má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, počítač nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, voskovky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, čísla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i třešně :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, druhy automobilů a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Ratatouille, Aladin, Krteček nebo také Bořek stavitel. Je však velmi složité je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, koně, vláček, houby případně princezna a princ. Ať omalovánka třešně přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů