Doporučené


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ovoce k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem ovoce k omalování pro děti. Omalovánka ovoce je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ovoce - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Ovoce - A5            Omalovánka - Ovoce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ovoce patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, zdarma, k vytištění, obrázek, Ovoce, Ovoce, online, k tisku, pro děti, ke stažení, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Ovoce k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s ovocem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pera, voskové tužky, tempery, uhlíky nebo také umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Obrázek ovoce lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s ovocem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektřinu případně čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. pera, voskové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy automobilů, písmenka a pochopitelně i ovoce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, zvířátka a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Barbie, Mašinka Tomáš, Toy Story případně Šmoulové. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: vláček, dinosauři, koně, astronaut nebo princezna a princ. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ovoce.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů