Výběr obrázků


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ostružina k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem ostružina k vybarvení pro děti. Omalovánka ostružina je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ostružina - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ostružina - A5            Omalovánka - Ostružina - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ostružina patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Ovoce, obrázek, pro děti, ke stažení, online, zdarma, Ostružina, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, k vytištění, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Ostružina k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ostružinou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, uhly, voskové tužky, křídy nebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek ostružina lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s ostružinou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, peněženku anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. voskovky, uhly nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i ostružinu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, čísla a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Krtek, Lion King, Ratatouille anebo My little pony. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, plachetnice, lokomotiva, auta a nebo slon. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem ostružina.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů