Nej omalovánky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka meloun zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem meloun k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka meloun je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Meloun - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Meloun - A5            Omalovánka - Meloun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Meloun patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: online, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, obrázek, Meloun, k tisku, obrázky, pro děti, k vybarvení, Ovoce

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Meloun k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s melounem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, uhlíky, křídy, voskové tužky nebo též olejové pastely. Potřeb na malování je pro holky i kluky opravdu mnoho. Omalovánku meloun lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s melounem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří peněženku, čas anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba tempery, uhlíky případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, jídla, dopravní prostředky a pochopitelně i meloun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy automobilů nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Lví král, Batman, Gormiti anebo Medvídek Pú. Ty tady však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, draci, auta, dinosauři a princezna. Nechť vám omalovánka s melounem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů