Nejhledanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka jablíčko k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem jablíčko k omalování pro malé děti. Jablko je oblíbeným ovocem, možná neoblíbenějším ovocem, které se u nás pěstuje. Pro vaše děti proto zajisté nebude problém tento vytištěný obrázek jablíčka vybarvit. Omalovánka jablíčko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jablíčko - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jablíčko - A5            Omalovánka - Jablíčko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jablíčko patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, obrázek, k vytištění, zdarma, obrázky, k vybarvení, k tisku, Jablíčko, online, ke stažení, Ovoce

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Jablíčko k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s jablíčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako křídy, tempery, olejové pastely, fixy a pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro ratolesti fakt mnoho Obrázek jablíčko lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s jablíčkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas nebo peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, tempery nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek, druhy sportů a pochopitelně i jablíčko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, dopravní prostředky a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Ratatouille, Asterix a Obelix, Doba ledová nebo Lego. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: hasiči, princezna, traktor, lokomotiva či raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku jablíčko.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů