Nej pět


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Omalovánka králíka k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka broskev k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem broskev k vybarvování pro holku i kluka. Omalovánka broskev je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Broskev - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Broskev - A5            Omalovánka - Broskev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Broskev patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, ke stažení, pro děti, obrázky, zdarma, Ovoce, k tisku, k vybarvení, Broskev, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Broskev k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s broskví je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, temperové barvy, tužky, akrylové barvy anebo tempery. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici celá škála. Omalovánku broskev lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s broskví má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, temperové barvy nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i broskev :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, lidské profese či pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Rumcajs, Kocour Garfield, Včelka Mája nebo Batman. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: loď, lokomotiva, astronaut, auta a nebo miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem broskev.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů