Top omalovánky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Žebřík zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená Žebřík k vybarvení pro malé caparty. Žebřík je pomůcka k lezení do výšky. Žebřík může být dlouhý od metru po stovky metrů, může být pevně spjat s konstrukcí nebo může být mobilní. Některé žebříky jsou skládací nebo provazové aby se s nimi dalo lépe manipulovat. Podle použitého materiálu mohou být ocelové, hliníkové, dřevěné nebo plastové. Omalovánka Žebřík je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Žebřík - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žebřík - A5            Omalovánka - Žebřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žebřík patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, online, zdarma, Žebřík, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, k tisku, Ostatní, obrázek, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Žebřík k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Žebříkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhlíky, pera, tužky, uhly a nebo voskovky. Malovacích potřeb je pro naše ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Žebřík lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Žebříkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, čas či peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, pera nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů a pochopitelně i Žebřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jídla případně pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Gormiti, Šmoulové, Bořek stavitel či Lion King. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, raketa, piráti, psi nebo také astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku Žebříku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů