Top pět


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Žárovka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Žárovka k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka Žárovka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žárovka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Žárovka - A5            Omalovánka - Žárovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žárovka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, obrázek, online, pro děti, zdarma, Ostatní, Žárovka, k tisku, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Žárovka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Žárovkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, zvýrazňovače, grafitové tužky, uhly či umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty vskutku mnoho. Omalovánku Žárovka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Žárovkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, peníze anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například křídy, zvýrazňovače případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivá zvířata, zvířátka a pochopitelně i Žárovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, sporty nebo také druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Shrek, Asterix a Obelix, Kocour Garfield anebo Simpsonovi. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, miminko, lokomotiva s vagónky, lokomotiva nebo sněhulák. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Žárovkou líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů