Nejvyhledávanější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka zářivka zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná zářivka k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka zářivka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zářivka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zářivka - A5            Omalovánka - Zářivka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zářivka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, k tisku, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, obrázky, Ostatní, Zářivka, obrázek, zdarma, k vybarvení, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Zářivka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s zářivkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, voskovky, akrylové barvy, uhly nebo též umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku zářivka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s zářivkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, dětské oči případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, voskovky nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i zářivku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, různé sporty a různé kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Krtek, Asterix a Obelix, Gormiti případně Lego příběh. Je ale problematické je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, hasiči, Santa Klaus, drak nebo také čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s zářivkou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů