Nejstahovanější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka Žaludy s listy k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem listy k obarvování pro kluky a holky. Omalovánka listy je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žaludy s listy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žaludy s listy - A5            Omalovánka - Žaludy s listy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žaludy s listy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, online, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, pro děti, Žaludy s listy, k tisku, obrázky, k vytištění, Ostatní

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Žaludy s listy k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskovky, umělecké tužky, pastelky, křídy nebo uhlíky. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku listy lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s ? má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskovky, umělecké tužky a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, pohádkové postavy, druhy jídel a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy sportů a různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Madagaskar, Mickey mouse a Kocour Garfield. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, auto, čert, traktor případně sněhulák. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou listy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů