Doporučené


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka Žaludy k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená Žaludy ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka Žaludy je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Žaludy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Žaludy - A5            Omalovánka - Žaludy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žaludy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, k vytisknutí, zdarma, obrázky, obrázek, k tisku, k vytištění, Žaludy, online, Ostatní, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Žaludy k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Žaludy je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, fixky, pastelky, fixy a nebo voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Žaludy lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Žaludy má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, fixky anebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, kytky, písmena a pochopitelně i Žaludy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, sporty případně jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy My little pony, Tom a Jerry, Lion King nebo také Ledové království. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, kočka, raketa, houby nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Žaludy.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů