Top omalovánky


Obrázek chlapce k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žalud zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Žalud k vybarvení pro holku i kluka. Omalovánka Žalud je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Žalud - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Žalud - A5            Omalovánka - Žalud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žalud patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, k vybarvení, obrázek, obrázky, ke stažení, Ostatní, Žalud, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, zdarma, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žalud k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Žaludem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskovky, akrylové barvy, vodové barvy, temperové barvy nebo pastelky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku Žalud lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Žaludem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. voskovky, akrylové barvy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i Žalud :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka nebo též kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Krteček, Včelka Mája, Spiderman či Kocour Garfield. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: princezna, draci, auta, mašinka a liška. Ať si vaše dítě užije omalovánku Žaludu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů