Nejstahovanější


Obrázek raketoplánu

Obrázek slepice k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vysavač k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku označená vysavač k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka vysavač je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vysavač - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vysavač - A5            Omalovánka - Vysavač - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vysavač patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Ostatní, obrázek, obrázky, pro děti, k vytištění, k vybarvení, Vysavač, zdarma, k tisku, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Vysavač k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s vysavačem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, umělecké tužky, akrylové barvy, olejové pastely anebo tužky. Pomůcek na malování je pro ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku vysavač lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s vysavačem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. uhly, umělecké tužky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, květiny, druhy automobilů a pochopitelně i vysavače :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků nebo také písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Monster high, Madagaskar, Krtek a Shrek. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, auto, lokomotiva s vagónky, pes a Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem vysavač.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů