Nejlepší


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka uFO k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem uFO k obarvování pro holku i kluka. Omalovánka uFO je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek UFO - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - UFO - A5            Omalovánka - UFO - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění UFO patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, Ostatní, pro děti, online, ke stažení, obrázek, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, k tisku, UFO

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek UFO k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s uFem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, uhly, pastelové tužky, pera anebo voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky vskutku mnoho. Omalovánku uFO lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s uFem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, počítač nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, uhly či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, různé sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i uFo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, různá zvířata a zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Krteček, Toy Story, Simpsonovi nebo Mašinka Tomáš. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: mašinka, auta, koně, liška nebo též čert. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka uFa bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů