Nej omalovánky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka truhla k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk pojmenovaná truhla k obarvování pro nejmenší děti. Truhla bývá obvykle ze dřeva nebo železa, může být potažena kůží lze ji obvykle uzamknout klíčem. Menší z nich slouží k uchovávání důležitých dokumentů, peněz nebo zlata. Do větších truhel se ukládaly běžné předměty denní potřeby - šaty, jídlo apod. Omalovánka truhla je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Truhla - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Truhla - A5            Omalovánka - Truhla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Truhla patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, Truhla, obrázky, k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, k vytištění, ke stažení, Ostatní, k vybarvení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Truhla k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s truhlou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, uhly, zvýrazňovače, fixy nebo olejové pastely. Potřeb na malování je pro naše milé prcky fakt mnoho Omalovánku truhla lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s truhlou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, peníze či elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, uhly anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, druhy sportů, druhy automobilů a pochopitelně i truhlu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, jednotlivá zvířata nebo též zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Lví král, Tom a Jerry či My little pony. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme k uložení jsou: princezna, astronaut, lokomotiva, koně případně dinosauři. Ať si vaše dítě užije obrázek truhly.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů