Výběr omalovánek


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka tomahavk k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk označená tomahavk k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka tomahavk je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Tomahavk - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Tomahavk - A5            Omalovánka - Tomahavk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tomahavk patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, k tisku, Ostatní, k vytištění, pro děti, zdarma, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, Tomahavk, online, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Tomahavk k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s tomahavkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, olejové pastely, zvýrazňovače nebo voskovky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky vskutku mnoho. Obrázek tomahavk lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s tomahavkem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peníze a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, tempery anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, květiny a pochopitelně i tomahavk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různá zvířátka a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Doba ledová, Šmoulové a nebo Shrek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, vláček, houby, kočka nebo též čert. Věříme, že se vám obrázek tomahavku bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů