Top pět


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka světlo k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná světlo ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka světlo je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Světlo - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Světlo - A5            Omalovánka - Světlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Světlo patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, zdarma, online, Ostatní, pro děti, Světlo, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, ke stažení

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Světlo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s světlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pera, voskovky, grafitové tužky případně zvýrazňovače. Možností je dnes pro ratolesti opravdu mnoho. Obrázek světlo lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s světlem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například olejové pastely, pera a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, čísla, rostliny a pochopitelně i světlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Spiderman, Bugs Bunny, Aladin a Simpsonovi. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: psi, princezna, lokomotiva, traktor či loď. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku světlo.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů